Städarna Sverige AB

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare på vårt servicekontor (Huvudkontor)

Onboarding

Affärsområdeschef B2B, delägare

Joel Dahlberg
joel@stadarna.se

Onboarding-kapten

Jessica Ericson
jessica@stadarna.se

Inköp/Kalkyl

Lisa Fäldt (föräldraledig)
lisa.faldt@stadarna.se

B2B

Erik Lejdebrink
erik@stadarna.se

Ekonomi

CFO, delägare

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Payment Operator

Marie Eriksson
marie@stadarna.se
011 – 12 29 08

Ekonomi

Henry Elias
henry@stadarna.se
073 – 683 1006

Redovisningsansvarig

Jenny Pettersson Dahlin
jenny.pettersson-dahlin@stadarna.se

Controller

Frida Andersson
frida@stadarna.se

Teknik

CTO

Sean Minardi
sean@stadarna.se

Marknad

Marketing Director

Johan Riska
johan@stadarna.se

HR

Head of Human Resources

Satu Holmqvist
satu@stadarna.se
‭076-132 22 78‬

Rekryterare

Rebecca Selin
rebecca.selin@stadarna.se

Academyansvarig

Ebba Bauer Zetterblom
ebba@stadarna.se

Drift

Chief Operating Officer, Vice VD, Delägare

Lukaz Berg
lukaz@stadarna.se

Operations Manager

Filip Printzell
filip@stadarna.se

🚀

Leader of organization, delägare

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se

Flow Coordinator

Ebba Thorstensson
ebba.thorstensson@stadarna.se

Styrelse

Styrelseordförande

Meta Ryderstedt
meta@stadarna.se

Styrelseledamot

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Styrelseledamot

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se