Städarna Sverige AB

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare på vårt servicekontor (HK)

Pressrum

Besök

Kontaktuppgifter

Hitta din stad

Städarna

Läs om oss

Vi som jobbar här

Kundtjänst/Ekonomi

Marie Eriksson
marie@stadarna.se
011 – 12 29 08

Academyansvarig

Ebba Bauer Zetterblom
ebba@stadarna.se

Controller

Sean Minardi
sean@stadarna.se

Digital Marketing Manager

Johan Riska
johan@stadarna.se

Ekonomi

Henry Elias
henry@stadarna.se
073 – 683 1006

Ekonomichef, delägare

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

HR-Chef

Satu Holmqvist
satu@stadarna.se
‭076-132 22 78‬

Koncernchef, delägare

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se

Regionchef, delägare

Joel Dahlberg
joel@stadarna.se

Regionchef

Filip Printzell
filip@stadarna.se

Regionchef, delägare

Lukaz Berg
lukaz@stadarna.se

Onborading-kapten

Jessica Ericson
jessica@stadarna.se

Styrelse

Styrelseordförande

Meta Ryderstedt
meta@stadarna.se

Styrelseledamot

Mats Olsson
mats@stadarna.se

Styrelseledamot

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Styrelseledamot

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se