Städarna Sverige AB

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare på vårt servicekontor (Huvudkontor)

Leader of organization

CEO

Lukaz Berg
lukaz@stadarna.se

Ekonomi

CFO

Johanna Jonsson
johanna.jonsson@stadarna.se

Ekonom, kundreskontra

Marie Eriksson
marie@stadarna.se

Ekonom, kundreskontra

Ann-Sofie Ottenholm
ann-sofie@stadarna.se

Inköp

Lisa Fäldt
lisa.faldt@stadarna.se

Redovisningsekonom

Felicia Andersson
felicia.andersson@stadarna.se

Controller

David Ringqvist
david@stadarna.se

Teknik

CTO

Sean Minardi
sean@stadarna.se

IT Director

Dennis Wenger
dennis.wenger@stadarna.se

Utvecklare

Adam Syrén
adam.syren@stadarna.se

Marknad/Sales

CMO

Bodil Hermansson
bodil@stadarna.se

Creative Director

Johan Riska
johan@stadarna.se

Marknadsassistent

Elin Bergman
elin@stadarna.se

B2C

Julia Heljedal
julia@stadarna.se

B2C

Hilda Nilsson
hilda@stadarna.se

Kund- och hållbarhetsansvarig

Jenny Berg
jenny.berg@stadarna.se

HR/Lön

Head of Human Resources

Satu Holmqvist
satu@stadarna.se

Academyansvarig

Lina Andersson
lina.andersson@stadarna.se

Rekryterare

Rebecca Selin
rebecca.selin@stadarna.se

HR-administratör

Lena Nilsson
lena.nilsson@stadarna.se

Löneadministratör

Liselott Alexandersson
liselott.alexandersson@stadarna.se

Löneadministratör

Felicia Johansson Karlsson
felicia.karlsson@stadarna.se

Operations

Operations Manager

Johanna Langeville
johanna@stadarna.se

Operations Manager

Britt-Marie Ekstrand
britt-marie@stadarna.se

Operations Manager

Christoffer Hallafors
christoffer.hallafors@stadarna.se

M&A

Director

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Director

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se

M&A Implementation

Filip Printzell
filip@stadarna.se

Styrelse

Styrelseordförande

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se

Styrelseledamot

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Styrelseledamot

David Zytomerski
david.zytomerski@stadarna.se