Städarna Sverige AB

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare på vårt servicekontor (Huvudkontor)

Vi som jobbar här

Kundtjänst/Ekonomi

Marie Eriksson
marie@stadarna.se
011 – 12 29 08

Onboarding-kapten

Jessica Ericson
jessica@stadarna.se

Academyansvarig

Ebba Bauer Zetterblom
ebba@stadarna.se

CTO

Sean Minardi
sean@stadarna.se

Controller

Frida Andersson
frida@stadarna.se

Digital Marketing Manager

Johan Riska
johan@stadarna.se

Content Manager

Emma Bygdén
emma.bygden@stadarna.se

CFO, delägare

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Ekonomi

Henry Elias
henry@stadarna.se
073 – 683 1006

Redovisningsansvarig

Jenny Pettersson Dahlin
jenny.pettersson-dahlin@stadarna.se

HR-Chef

Satu Holmqvist
satu@stadarna.se
‭076-132 22 78‬

Rekryterare

Rebecca Selin
rebecca.selin@stadarna.se

Koncernchef, delägare

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se

Flow Coordinator

Ebba Thorstensson
ebba.thorstensson@stadarna.se

Affärsområdeschef B2B, delägare

Joel Dahlberg
joel@stadarna.se

Inköp/Kalkyl

Lisa Fäldt
lisa.faldt@stadarna.se

Regionchef

Filip Printzell
filip@stadarna.se

Vice VD, delägare

Lukaz Berg
lukaz@stadarna.se

Styrelse

Styrelseordförande

Meta Ryderstedt
meta@stadarna.se

Styrelseledamot

Mats Olsson
mats@stadarna.se

Styrelseledamot

Ulrik Hollman
ulrik@stadarna.se

Styrelseledamot

Tjoffe Sjögren
tjoffe@stadarna.se