Marie Eriksson  Kundtjänst/Ekonomi  011 - 12 29 08  marie@stadarna.se    Ansvarsområde  Kundfakturering  Kundtjänst

Marie Eriksson
Kundtjänst/Ekonomi

011 - 12 29 08
marie@stadarna.se

Ansvarsområde
Kundfakturering
Kundtjänst

  Henry Elias  Ekonomi  0771 - 480480  henry@stadarna.se    Ansvarsområde  Lönefrågor Utbetalningar till kunder Betalning till leverantörer Bokföring

Henry Elias
Ekonomi

0771 - 480480
henry@stadarna.se

Ansvarsområde
Lönefrågor
Utbetalningar till kunder
Betalning till leverantörer
Bokföring

  Satu Holmqvist  HR-Chef  076-132 22 78 satu @stadarna.se    Ansvarsområde  Arbetsmiljöfrågor Personalfrågor Utbildning/Academy

Satu Holmqvist
HR-Chef

076-132 22 78
satu@stadarna.se

Ansvarsområde
Arbetsmiljöfrågor
Personalfrågor
Utbildning/Academy

  Lukaz Berg  Regionchef   0703 -96 45 58   lukaz@stadarna.se    Ansvarsområde  Första kontakt för:  Uppsala, Gävle, Nyköping, Katrineholm, Västerås, Kalmar, Norrköping  Inköpsansvarig för: Arbetskläder & Försäkringar

Lukaz Berg
Regionchef

0703 -96 45 58
lukaz@stadarna.se

Ansvarsområde
Första kontakt för:
Uppsala, Gävle, Nyköping, Katrineholm, Västerås, Kalmar, Norrköping

Inköpsansvarig för: Arbetskläder & Försäkringar

  Johan Riska  Digital Marketing Manager  073-50 19 532 johan @stadarna.se    Ansvarsområde  Annonsering Tryckt material Städarna.se  Inköpsansvarig för: Facebook, Google Adwords & Annonsering

Johan Riska
Digital Marketing Manager

073-50 19 532
johan@stadarna.se

Ansvarsområde
Annonsering
Tryckt material
Städarna.se

Inköpsansvarig för: Facebook, Google Adwords & Annonsering

  Filip Printzell  Regionchef  0763 - 10 36 61 filip @stadarna.se    Ansvarsområde  Första kontakt för: Motala, Mjölby, Jönköping, Tranås, Borås, Linköping,

Filip Printzell
Regionchef

0763 - 10 36 61
filip@stadarna.se

Ansvarsområde
Första kontakt för: Motala, Mjölby, Jönköping, Tranås, Borås, Linköping,

  Tjoffe Sjögren  Koncernchef  0709 - 65 33 86  tjoffe@stadarna.se    Ansvarsområde  Övergripande ansvar för verksamheten.  Första kontakt för: Karlstad  Inköpsansvarig för: Telefoni, IT-system, Datorer.

Tjoffe Sjögren
Koncernchef

0709 - 65 33 86
tjoffe@stadarna.se

Ansvarsområde
Övergripande ansvar för verksamheten.

Första kontakt för: Karlstad

Inköpsansvarig för: Telefoni, IT-system, Datorer.

  Ulrik Hollman  Ekonomichef  0735-12 16 38  ulrik@stadarna.se    Ansvarsområde  Övergripande ekonomiansvar  Förvärvsansvarig för: Bilar/Resor, Ekonomisystem & Bank.

Ulrik Hollman
Ekonomichef

0735-12 16 38
ulrik@stadarna.se

Ansvarsområde
Övergripande ekonomiansvar

Förvärvsansvarig för:
Bilar/Resor, Ekonomisystem & Bank.

  Joel Dahlberg   Försäljningschef & Regionchef  076-206 26 99  joel@stadarna.se    Ansvarsområde  Företagsstäd & Kalkyl  Första kontakt för: Örebro, Göteborg  Inköpsansvarig för: Städmaterial, Kem, Tvätt- & Städmaskiner

Joel Dahlberg
Försäljningschef & Regionchef

076-206 26 99
joel@stadarna.se

Ansvarsområde
Företagsstäd & Kalkyl

Första kontakt för: Örebro, Göteborg

Inköpsansvarig för: Städmaterial, Kem, Tvätt- & Städmaskiner