Marie Eriksson  Kundtjänst/Ekonomi  011 - 12 29 08  marie@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: juni 2011

Marie Eriksson
Kundtjänst/Ekonomi

011 - 12 29 08
marie@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: juni 2011

  Henry Elias  Ekonomi  073 - 683 1006  henry@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan 2014

Henry Elias
Ekonomi

073 - 683 1006
henry@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2014

  Satu Holmqvist  HR-Chef  ‭076-132 22 78‬ satu @stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2018

Satu Holmqvist
HR-Chef

‭076-132 22 78‬
satu@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2018

  Lukaz Berg  Regionchef, delägare   lukaz@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2013

Lukaz Berg
Regionchef, delägare

lukaz@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2013

  Tjoffe Sjögren  Koncernchef, delägare   tjoffe@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Har arbetat på Städarna sedan 2008

Tjoffe Sjögren
Koncernchef, delägare

tjoffe@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

  Ulrik Hollman  Ekonomichef, delägare   ulrik@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Ekonomichef, delägare

ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010

  Joel Dahlberg   Regionchef, delägare   joel@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2011

Joel Dahlberg
Regionchef, delägare

joel@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

  Johan Riska  Digital Marketing Manager  johan @stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2018

Johan Riska
Digital Marketing Manager

johan@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2018

  Filip Printzell  Regionchef   filip@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2016

Filip Printzell
Regionchef

filip@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2016

 

Styrelse

  Meta Ryderstedt  Styrelseordförande   meta@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  I styrelsen sedan 2015

Meta Ryderstedt
Styrelseordförande

meta@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

I styrelsen sedan 2015

  Mats Olsson  Styrelseledamot  mats @stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  I styrelsen sedan 2017

Mats Olsson
Styrelseledamot

mats@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

I styrelsen sedan 2017

  Ulrik Hollman  Styrelseledamot   ulrik@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Styrelseledamot

ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010

  Tjoffe Sjögren  Styrelseledamot   tjoffe@stadarna.se   Städarna Sverige AB Kristinagatan 21 60226 Norrköping  Har arbetat på Städarna sedan 2008

Tjoffe Sjögren
Styrelseledamot

tjoffe@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Kristinagatan 21
60226 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008