Ebba Bauer Zetterblom  VD, delägare  0150-10100  ebba@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm   Har arbetat på Städarna sedan 2016

Ebba Bauer Zetterblom
VD, delägare

0150-10100
ebba@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm 

Har arbetat på Städarna sedan 2016

  Angelica Weigl  Arbetsledare  0150-10100  angelica  @stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2016

Angelica Weigl
Arbetsledare

0150-10100
angelica@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2016

  Linda Johansson  Skyddsombud  0150-10100  skyddsombud.katrineholm@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2016

Linda Johansson
Skyddsombud

0150-10100
skyddsombud.katrineholm@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2016

  Emil Finnberger  Mentor  0150-10100  emil.katrineholm@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2017

Emil Finnberger
Mentor

0150-10100
emil.katrineholm@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2017

  Mayuree Persson  Mentor  0150-10100  mayuree.katrineholm@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2017

Mayuree Persson
Mentor

0150-10100
mayuree.katrineholm@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2017

  Karin Svensén  Mentor  0150-10100  karin.katrineholm@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2017

Karin Svensén
Mentor

0150-10100
karin.katrineholm@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2017

  Valle  Kontorshund   valle@stadarna.se   Städarna i Katrineholm AB Videvägen 7a 641 49 Katrineholm  Har arbetat på Städarna sedan 2018

Valle
Kontorshund

valle@stadarna.se

Städarna i Katrineholm AB
Videvägen 7a
641 49 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2018