Städfirma i Mjölby

Städbolag i Mjölby som har som vision att ha branschens nöjdaste kunder och stoltaste medarbetare!

Hemstäd

Städfirma i Mjölby som hjälper dig med all typ av städning

Vi utför samtliga hushållsnära tjänster samt företagsstädning. Vi underlättar din vardag med allt från fönsterputs till hemstäd. Vi är flexibla och anpassar oss helt efter dina önskemål – från punktinsatser då och då till städning varje vecka.

Städarna i Mjölby verkar lokalt i Mjölby, Motala och Vadstena. Vi ingår i en städkoncern som finns på totalt 22 orter i Sverige och har 450 medarbetare. Genom att arbeta på en lokal nivå finns vi hela tiden nära våra kunder och medarbetare, vilket vi anser är viktigt för att kunna leverera städning av högsta kvalitét. Alla våra medarbetare är kontrollerade mot brottsregistret och har god erfarenhet från städbranschen. Det i kombination med kontinuerlig utbildning av vår medarbetare innebär att vi stolt kan presentera oss som en städfirma som levererar hög kvalitét i alla sina tjänster.

/ Filip Printzell VD, delägare

Hitta till oss

0142-169 90
mjolby@stadarna.se
Järnvägsgatan 22 595 52 Mjölby

Vill du kontakta någon speciell person på Städarna i Mjölby?

Våra medarbetare
Hemstäd

Ansvar, bemötande, kvalitet!

Ansvarsförsäkring och ostraffade medarbetare

Serviceinriktade medarbetare

Samma städteam varje gång

Vi som jobbar här

Jobba här
VD, delägare.

Filip Printzell
filip@stadarna.se
0142-16990

Arbetsledare

Anna Danckwardt-Lillieström
anna@stadarna.se
0142-16990

Arbetsledare

Rebecca Csneyi Gustavsson
rebecca@stadarna.se
0142-16990

Koordinator

Lisa Kastbom
lisa@stadarna.se
0142-16990

Skyddsombud

David Fasth
david.motala@stadarna.se
0142-16990

Mentor

Zuheir Manouk
zuheir.motala@stadarna.se
0142-16990