141105_stadarna_135.JPG
141105_stadarna_135.JPG

Vi på Städarna!


SCROLL DOWN

Vi på Städarna!


Kundtjänst Städarna SVErige AB

Helene Puresic Kundtjänst 011 - 12 29 04 helene@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på städarna sedan 2010

Helene Puresic
Kundtjänst

011 - 12 29 04
helene@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på städarna sedan 2010

Marie Eriksson
Kundtjänst

011 - 12 29 08
marie@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: juni 2011

Catarina Gunnarsson, Ekonomi och kundtjänst 011 - 12 29 16  catarina@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Catarina Gunnarsson,
Ekonomi och kundtjänst

011 - 12 29 16 
catarina@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Henry Elias IT/admin 0771-480480 E-mail: henry@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan 2014

Henry Elias
IT/admin

0771-480480
E-mail: henry@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2014

Städarna i Norrköping AB

Cecilia Ribberfalk Arbetsledare Avtal Telefon: 011 - 12 22 78 E-mail: cecilia@stadarna.se  Städarna i Norrköping AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan:2012

Cecilia Ribberfalk
Arbetsledare Avtal

Telefon: 011 - 12 22 78
E-mail: cecilia@stadarna.se 

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan:2012

Helene Puresic Arbetsledare Specialstäd 011 - 12 29 04 helene@stadarna.se Städarna i Norrköping AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan 2010

Helene Puresic
Arbetsledare Specialstäd

011 - 12 29 04
helene@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2010

Jessica Rosell
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: jessica@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetet på Städarna sedan 2013

August Martin
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

Telefon: 0760 - 28 91 00
E-mail: august@stadarna.se 

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2013

Städarna I Linköping AB

Astrid Brissman VD Städarna i Linköping AB E-mail: astrid@stadarna.se Städarna i Linköping AB Norra Oskarsgatan 27 582 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan 2015

Astrid Brissman
VD Städarna i Linköping AB

E-mail: astrid@stadarna.se

Städarna i Linköping AB
Norra Oskarsgatan 27
582 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan 2015

Pernilla Norlin Verksamhetschef Linköping Telefon:  E-mail: pernilla@stadarna.se Städarna i Linköping AB Norra Oskarsgatan 27 582 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan 2015

Pernilla Norlin
Verksamhetschef Linköping

Telefon: 
E-mail: pernilla@stadarna.se

Städarna i Linköping AB
Norra Oskarsgatan 27
582 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan 2015

Sofie Karlsson Arbetsledare Kvalitet/utbildning Telefon: 013-14 22 78 E-mail: sofie@stadarna.se     Städarna i Linköping AB Norra Oskarsgatan 27 582 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Sofie Karlsson
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

Telefon: 013-14 22 78
E-mail: sofie@stadarna.se    

Städarna i Linköping AB
Norra Oskarsgatan 27
582 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Städarna i Nyköping AB

Camilla Eriksson VD - Städarna i Nyköping AB Telefon: 0155 – 26 62 78 E-mail: camilla@stadarna.se  Städarna i Nyköping AB Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2011

Camilla Eriksson
VD - Städarna i Nyköping AB

Telefon: 0155 – 26 62 78
E-mail: camilla@stadarna.se 

Städarna i Nyköping AB
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2011

Tim Lundgren Arbetsledare  Telefon: 076-0311540 E-mail: tim@stadarna.se Städarna i Nyköping AB Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2011

Tim Lundgren
Arbetsledare 

Telefon: 076-0311540
E-mail: tim@stadarna.se

Städarna i Nyköping AB
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2011

Städarna i Uppsala AB

Lukaz Berg VD - Städarna i Uppsala AB Telefon: 018 – 26 22 78 E-mail: lukaz@stadarna.se Städarna i Uppsala AB Bangårdsgatan 13 753 20 Uppsala Arbetat på Städarna sedan: 2013

Lukaz Berg
VD - Städarna i Uppsala AB

Telefon: 018 – 26 22 78
E-mail: lukaz@stadarna.se

Städarna i Uppsala AB
Bangårdsgatan 13

753 20 Uppsala

Arbetat på Städarna sedan: 2013

Städarna i Göteborg AB

Caroline Fossto Mammaledig - VD Städarna i Göteborg AB Telefon: 031 – 21 21 77 E-mail: caroline@stadarna.se Städarna i Göteborg AB Arnöindustriväg 3 42243 Hissings Backa Har arbetat på Städarna sedan 2014

Caroline Fossto
Mammaledig - VD Städarna i Göteborg AB

Telefon: 031 – 21 21 77
E-mail: caroline@stadarna.se

Städarna i Göteborg AB
Arnöindustriväg 3
42243 Hissings Backa

Har arbetat på Städarna sedan 2014

Nancy Mozafarzadeh- Arbetsledare Telefon: 070-234 98 92 E-mail: nancy@stadarna.se    Städarna i Göteborg AB Arnöindustriväg 3 42243 Hissings Backa Har arbetat på Städarna sedan 2015

Nancy Mozafarzadeh-
Arbetsledare

Telefon: 070-234 98 92
E-mail: nancy@stadarna.se   

Städarna i Göteborg AB
Arnöindustriväg 3
42243 Hissings Backa

Har arbetat på Städarna sedan 2015

Ledning 

Christoffer Sjögren VD/Koncernchef - Städarna Sverige AB Telefon: 011-12 22 78 E-mail: christoffer@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Har arbetat på Städarna sedan 2008

Christoffer Sjögren
VD/Koncernchef - Städarna Sverige AB

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: christoffer@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

Ulrik Hollman Ekonomichef - Städarna Sverige AB Telefon: 011-12 22 78 E-mail: ulrik@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Ekonomichef - Städarna Sverige AB

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010

Joel Dahlberg  Försäljningschef - Städarna Sverige AB Telefon: 011-12 22 78 E-mail: joel@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Joel Dahlberg 
Försäljningschef - Städarna Sverige AB

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: joel@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Styrelse

Meta Ryderstedt Styrelseordförande Städarna Sverige AB E-mail: meta@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping I styrelsen sedan 2015

Meta Ryderstedt
Styrelseordförande Städarna Sverige AB

E-mail: meta@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2015

Filip Jakobsson Styrelseledamot Städarna Sverige AB E-mail: filip@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping I styrelsen sedan 2010


Filip Jakobsson
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

E-mail: filip@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2010

Christoffer Sjögren Styrelseledamot Städarna Sverige AB E-mail: christoffer@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Har arbetat på Städarna sedan 2008

Christoffer Sjögren
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

E-mail: christoffer@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

Ulrik Hollman Styrelseledamot Städarna Sverige AB E-mail: ulrik@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

E-mail: ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010