2016-02-15_hogupplost_stadarna_011.JPG
2016-02-15_hogupplost_stadarna_011.JPG

Vi på Städarna!


SCROLL DOWN

Vi på Städarna!


Städarna i Norrköping AB

norrkoping@stadarna.se - 011 - 12 22 78

Oscar Ek VD - Städarna i Norrköping AB 011 - 12 22 78 oscar@stadarna.se Städarna i Norrköping AB Stohagsgatan 14 602 28 Norrköping Arbetat på Städarna sedan:2015

Oscar Ek
VD - Städarna i Norrköping AB

011 - 12 22 78
oscar@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
602 28 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan:2015

Cecilia Ribberfalk Arbetsledare Avtal 011 - 12 22 78 cecilia@stadarna.se  Städarna i Norrköping AB Stohagsgatan 14 602 28 Norrköping Arbetat på Städarna sedan:2012

Cecilia Ribberfalk
Arbetsledare Avtal

011 - 12 22 78
cecilia@stadarna.se 

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
602 28 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan:2012

Helene Puresic Arbetsledare Specialstäd 011 - 12 29 04 helene@stadarna.se Städarna i Norrköping AB Stohagsgatan 14 602 28 Norrköping Arbetat på Städarna sedan 2010

Helene Puresic
Arbetsledare Specialstäd

011 - 12 29 04
helene@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
602 28 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2010

Jessica Rosell
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

011-12 22 78
 jessica@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetet på Städarna sedan 2013

August Martin
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

070-453 71 75
august@stadarna.se

Städarna i Norrköping AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2013

Städarna I Linköping AB

linkoping@stadarna.se - 013 - 14 22 78

Pernilla Norlin Verksamhetschef Linköping Telefon: 013-14 22 78 E-mail: pernilla@stadarna.se Städarna i Linköping AB Hertig Karlsgatan 5C 582 21 Linköping Arbetat på Städarna sedan 2015

Pernilla Norlin
Verksamhetschef Linköping

Telefon: 013-14 22 78
E-mail: pernilla@stadarna.se

Städarna i Linköping AB
Hertig Karlsgatan 5C
582 21 Linköping

Arbetat på Städarna sedan 2015

Sofie Karlsson Arbetsledare Kvalitet/utbildning Telefon: 013-14 22 78 E-mail: sofie@stadarna.se Städarna i Linköping AB Hertig Karlsgatan 5C 521 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Sofie Karlsson
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

Telefon: 013-14 22 78
E-mail: sofie@stadarna.se

Städarna i Linköping AB
Hertig Karlsgatan 5C
521 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Helena Olsson Arbetsledare Telefon: 013-14 22 78 E-mail: helena@stadarna.se Städarna i Linköping AB Hertig Karlsgatan 5C 521 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan: sedan 2016

Helena Olsson
Arbetsledare

Telefon: 013-14 22 78
E-mail: helena@stadarna.se

Städarna i Linköping AB
Hertig Karlsgatan 5C
521 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan: sedan 2016

Städarna i Nyköping AB

Camilla Eriksson VD - Städarna i Nyköping AB 0155 – 26 62 78 camilla@stadarna.se  Städarna i Nyköping AB Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2011

Camilla Eriksson
VD - Städarna i Nyköping AB

0155 – 26 62 78
camilla@stadarna.se 

Städarna i Nyköping AB
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2011

Tim Lundgren Arbetsledare Special 076-0311540 tim@stadarna.se Städarna i Nyköping AB Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2013

Tim Lundgren
Arbetsledare Special

076-0311540
tim@stadarna.se

Städarna i Nyköping AB
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2013

Ann Sommestad Arbetsledare Avtal 0155 – 26 62 78 ann@stadarna.se Städarna i Nyköping AB Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2016

Ann Sommestad
Arbetsledare Avtal

0155 – 26 62 78
ann@stadarna.se

Städarna i Nyköping AB
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2016

Städarna i Uppsala AB / Städarna i Enköping

Lukaz Berg VD - Städarna i Uppsala AB 018 – 26 22 78 lukaz@stadarna.se Städarna i Uppsala AB Bangårdsgatan 13 753 20 Uppsala Arbetat på Städarna sedan: 2013

Lukaz Berg
VD - Städarna i Uppsala AB

018 – 26 22 78
lukaz@stadarna.se

Städarna i Uppsala AB
Bangårdsgatan 13

753 20 Uppsala

Arbetat på Städarna sedan: 2013

Malin Johansson Arbetsledare Kvalitet/utbildning 018 – 26 22 78 malin.johansson@stadarna.se Städarna i Uppsala AB Bangårdsgatan 13 753 20 Uppsala Arbetat på Städarna sedan: 2014

Malin Johansson
Arbetsledare Kvalitet/utbildning

018 – 26 22 78
malin.johansson@stadarna.se

Städarna i Uppsala AB
Bangårdsgatan 13
753 20 Uppsala

Arbetat på Städarna sedan: 2014

Agne Andriusaityte Arbetsledare 018 – 26 22 78 agne@stadarna.se Städarna i Enköping Linbanegatan 10, 735 34 Enköping Arbetat på Städarna sedan: 2016

Agne Andriusaityte
Arbetsledare

018 – 26 22 78
agne@stadarna.se

Städarna i Enköping
Linbanegatan 10,
735 34 Enköping

Arbetat på Städarna sedan: 2016

Städarna i Göteborg AB

Caroline Fossto VD Städarna i Göteborg AB 031 – 21 21 77 caroline@stadarna.se Städarna i Göteborg AB Kanalstråket 1 433 76 Jonsered Har arbetat på Städarna sedan 2014

Caroline Fossto
VD Städarna i Göteborg AB

031 – 21 21 77
caroline@stadarna.se

Städarna i Göteborg AB
Kanalstråket 1
433 76 Jonsered

Har arbetat på Städarna sedan 2014

Nancy Mozafarzadeh Arbetsledare 070-234 98 92 nancy@stadarna.se Städarna i Göteborg AB Kanalstråket 1 433 76 Jonsered Har arbetat på Städarna sedan 2015

Nancy Mozafarzadeh
Arbetsledare

070-234 98 92
nancy@stadarna.se

Städarna i Göteborg AB
Kanalstråket 1
433 76 Jonsered

Har arbetat på Städarna sedan 2015

Städarna i Katrineholm AB

Ebba Bauer Zetterblom VD 0150-10100 ebba@stadarna.se  Städarna i Katrineholm AB Köpmansgatan 19 641 30 Katrineholm Har arbetat på Städarna sedan 2015

Ebba Bauer Zetterblom
VD

0150-10100
ebba@stadarna.se 

Städarna i Katrineholm AB
Köpmansgatan 19
641 30 Katrineholm

Har arbetat på Städarna sedan 2015

Kundtjänst Städarna SVErige AB

Info@stadarna.se - 0771 480 480

Marie Eriksson
Kundtjänst

011 - 12 29 08
marie@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: juni 2011

Catarina Gunnarsson, Ekonomi och kundtjänst 011 - 12 29 16  catarina@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Catarina Gunnarsson,
Ekonomi och kundtjänst

011 - 12 29 16 
catarina@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Henry Elias IT/admin 0771-480480 henry@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan 2014

Henry Elias
IT/admin

0771-480480
henry@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan 2014

Ledning 

Christoffer Sjögren VD/Koncernchef - Städarna Sverige AB 011-12 22 78 christoffer@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Har arbetat på Städarna sedan 2008

Christoffer Sjögren
VD/Koncernchef - Städarna Sverige AB

011-12 22 78
christoffer@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

Ulrik Hollman Ekonomichef - Städarna Sverige AB 011-12 22 78 ulrik@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Ekonomichef - Städarna Sverige AB

011-12 22 78
ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010

Joel Dahlberg  Försäljningschef - Städarna Sverige AB 011-12 22 78 joel@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Joel Dahlberg 
Försäljningschef - Städarna Sverige AB

011-12 22 78
joel@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Styrelse

Meta Ryderstedt Styrelseordförande Städarna Sverige AB meta@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping I styrelsen sedan 2015

Meta Ryderstedt
Styrelseordförande Städarna Sverige AB

meta@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2015

Astrid Brissman Styrelseledamot Städarna Sverige AB astrid@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping I styrelsen sedan 2016

Astrid Brissman
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

astrid@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2016

Christoffer Sjögren Styrelseledamot Städarna Sverige AB christoffer@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Har arbetat på Städarna sedan 2008

Christoffer Sjögren
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

christoffer@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

Ulrik Hollman Styrelseledamot Städarna Sverige AB ulrik@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14 60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Styrelseledamot Städarna Sverige AB

ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010