141105_stadarna_135.JPG
141105_stadarna_135.JPG

Vi på Städarna!


SCROLL DOWN

Vi på Städarna!


Marie Eriksson
Kundtjänst

011 - 12 29 08
marie@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: juni 2011

Helene Puresic Arbetsledare & kundtjänst 011 - 12 29 04 helene@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på städarna sedan 2010

Helene Puresic
Arbetsledare & kundtjänst

011 - 12 29 04
helene@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på städarna sedan 2010

Catarina Gunnarsson, Ekonomi och kundtjänst 011 - 12 29 16  catarina@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Catarina Gunnarsson,
Ekonomi och kundtjänst

011 - 12 29 16 
catarina@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Joel Dahlberg  Försäljningschef Telefon: 011-12 22 78 E-mail: joel@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2011

Joel Dahlberg 
Försäljningschef

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: joel@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2011

Jessica Rosell
Kvalitet/utbildningsansvarig

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: jessica@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetet på städarna sedan 2013 dec

Ulrik Hollman Ekonomichef Telefon: 011-12 22 78 E-mail: ulrik@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan: 2010

Ulrik Hollman
Ekonomichef

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: ulrik@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan: 2010

Christoffer Sjögren VD Städarna Sverige AB Telefon: 011-12 22 78 E-mail: christoffer@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Har arbetat på Städarna sedan 2008

Christoffer Sjögren
VD Städarna Sverige AB

Telefon: 011-12 22 78
E-mail: christoffer@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Har arbetat på Städarna sedan 2008

Cecilia Ribberfalk Hemstädschef Norrköping Telefon: 011 - 12 22 78 E-mail: cecilia@stadarna.se  Städarna i Norrköping Stohagsgatan 14  60228 Norrköping Arbetat på Städarna sedan:2012

Cecilia Ribberfalk
Hemstädschef Norrköping

Telefon: 011 - 12 22 78
E-mail: cecilia@stadarna.se 

Städarna i Norrköping
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

Arbetat på Städarna sedan:2012

Camilla Eriksson Kontorschef Nyköping Telefon: 0155 – 26 62 78 E-mail: camilla@stadarna.se  Städarna i Nyköping Ringvägen 23 611 35 Nyköping Arbetat på Städarna sedan:2011

Camilla Eriksson
Kontorschef Nyköping

Telefon: 0155 – 26 62 78
E-mail: camilla@stadarna.se 

Städarna i Nyköping
Ringvägen 23
611 35 Nyköping

Arbetat på Städarna sedan:2011

Sofie Karlsson Kontorschef Linköping Telefon: 013-14 22 78 E-mail: sofie@stadarna.se     Städarna i Linköping  Norra Oskarsgatan 27 582 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Sofie Karlsson
Kontorschef Linköping

Telefon: 013-14 22 78
E-mail: sofie@stadarna.se    

Städarna i Linköping 
Norra Oskarsgatan 27
582 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan: sedan 2011

Lukaz Berg VD - Städarna i Uppsala AB Telefon: 018 – 26 22 78 E-mail: lukaz@stadarna.se Städarna i Uppsala  Bangårdsgatan 13 753 20 Uppsala Arbetat på Städarna sedan: 2013

Lukaz Berg
VD - Städarna i Uppsala AB

Telefon: 018 – 26 22 78
E-mail: lukaz@stadarna.se

Städarna i Uppsala 
Bangårdsgatan 13

753 20 Uppsala

Arbetat på Städarna sedan: 2013

Caroline Fossto VD Städarna i Göteborg AB Telefon: 031 – 21 21 77 E-mail: caroline@stadarna.se     Städarna i Göteborg AB Arnöindustriväg 3 42243 Hissings Backa Har arbetat på Städarna sedan 2014

Caroline Fossto

VD Städarna i Göteborg AB

Telefon: 031 – 21 21 77
E-mail: caroline@stadarna.se    

Städarna i Göteborg AB
Arnöindustriväg 3
42243 Hissings Backa

Har arbetat på Städarna sedan 2014

  Astrid Brissman TF. VD Städarna i Linköping E-mail: astrid@stadarna.se Städarna i Linköping  Norra Oskarsgatan 27 582 73 Linköping Arbetat på Städarna sedan 2015    

 


Astrid Brissman

TF. VD Städarna i Linköping

E-mail: astrid@stadarna.se

Städarna i Linköping 
Norra Oskarsgatan 27
582 73 Linköping

Arbetat på Städarna sedan 2015

 

 

Meta Ryderstedt Styrelseordförande Städarna Sverige AB E-mail: meta@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping I styrelsen sedan 2015


Meta Ryderstedt

Styrelseordförande Städarna Sverige AB

E-mail: meta@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2015

Filip Jakobsson Styrelseledamot Städarna Sverige AB E-mail: filip@stadarna.se Städarna Sverige AB Stohagsgatan 14  60228 Norrköping I styrelsen sedan 2010


Filip Jakobsson

Styrelseledamot Städarna Sverige AB

E-mail: filip@stadarna.se

Städarna Sverige AB
Stohagsgatan 14 
60228 Norrköping

I styrelsen sedan 2010